• Úvodná stránka |
  • zásuvky |
  • 100ks Opakovane Háčika a Slučky Upevnenia multifunkčné PC TV Počítač Drôt Magic zväzkovače Organizátor (5color)

100ks Opakovane Háčika a Slučky Upevnenia multifunkčné PC TV Počítač Drôt Magic zväzkovače Organizátor (5color)

  • (1 Recenzie)
Skladom

Štítky: kábel nylon popruh, Drôt, bicykel držiak kábla, sticky popruh, kábel kravatu háčika a slučky, háčika a slučky popruh, kábel kravatu suchým zipsom, popruh kravatu, popruh drôt, suchý zips.

€10.88 €8.70

100 Ks Opakovane Háčika a Slučky Upevnenia Kábel Väzby s Jemnou Handričkou( Modrá farba,Žltá farba, Zelená farba , Červená a čierna farba )

Kábel Organizátor:Žiadne ďalšie kábel bordel! Môžu byť použité na zviazať káble reproduktorov, gitarové káble, TV káble, mikrofón mic, počítačové káble, a oveľa viac. To je ideálne pre vedenie všetkých druhov, laná, káble, dobre organizovaný a uprataný v objekte. Všestrannosť a Jednoduché Použitie:Každý Upevnenia Kravatu, je 6 v dĺžke a 0,5 cm na šírku. Patrí oko otvor v chvost umožňuje viazať sa, pripojená na kábel alebo visel z háčika. Viaceré väzby môžu byť pripojené spoločne tvoriť jednu dlhšie kravatu. Opakovane a Trvanlivé:Vyrobené z Nylonu textílie a prílohy,môže byť otvorené a uzavreté tisíc krát. pohodlné, keď dotyk,bez akéhokoľvek poškodenia ruky. Micro-typ: Mäkké textílie na jednej strane, plastové micro háčik na zadnej strane,Žiadne poškodenie drôty ako gumička adaptér. Organizovanie drôtov a káblov s opakovane Háku & Slučky Kábel Väzby!

Tieto káblovej spojky sú vyrobené z self-pripojenie háčika a slučky materiál, popularizoval NASA space program. Tieto väzby opatrenie 6" v dĺžke a zahŕňajú oko otvor v chvost, čo umožňuje viazať sa, pripojená na kábel alebo visel z háčika.


  • Číslo Modelu: ZD-002
  • Druh: Kábel
  • Materiál: Nylon

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

1000pcs/množstvo 3*100mm Self-Lock Typ Plastové Nylon Kábel TieNational Štandardný Kábel Drôt Pevné Biela/Čierna Špecifikácia: 3*100MM Skutočnú veľkosť: 2,5 MM široké *100MM dĺžka Množstvo: 1000 (chyba ± 2%) 20 barov Farba: White/Black Charakteristika Kyseliny odolnosť, odolnosť proti korózii, dobrá izolácia, č starnutia a silné vytrvalosť. Materiál použitý
€7.35 €6.61
100ks/lot 10*450 mm Čierna Biela Lock Typ Plastové Nylon Kravatu Počítač Line Pevné Tesnenie Zábaly Sieťový Kábel, Kábel Drôt Kravatu Špecifikácia: 10*450 MM Skutočnú veľkosť: 8.8 MM široké *450 MM dĺžka Množstvo: 100 (chyba + 2%) 2 bary Farba: White/Black Charakteristika Kyseliny odolnosť, odolnosť proti korózii, dobrá izolácia, č starnutia a silné vytrvalosť. Materiál použitý
€5.52 €5.24