• Úvodná stránka |
 • zásuvky |
 • Výšivky Počíta Cross Stitch Súpravy na Vyšívanie - Remeslá 14 ct DMC DIY Arts Ručné Decor - Zimné Obce Snehu

Výšivky Počíta Cross Stitch Súpravy na Vyšívanie - Remeslá 14 ct DMC DIY Arts Ručné Decor - Zimné Obce Snehu

 • (1 Recenzie)
Skladom

Štítky: dmc niť, sr2ez, cross stitch, cross stitch zime, kingseven dizajn, plavidlá obce, cross stitch radosť nedeľu mesiac, 14 počítať cross stitch, penguin dizajn cross stitch, steh 14 ct.

€19.01 €14.83

Prosím prečítajte si celú stránku pozorne pred zakúpením!

Stitch: Počíta Cross Stitch

Názov: Obec Snehu

Od: M&W, E-commerce, Inc .

Stehy: 252w x 182h

Veľkosť: 18" x 13" (45.7 x 33.0 cm)

Zahrnuté v tejto súpravy sú: biela farba 14 počítať Aida x-steh tkanina, Farba Symbolov, Graf, farebná niť palety a niť oddeľovač s presorted 6-strand bavlna vyšívacie nite, ihly a úplné a anglický návod ~ Všetko, čo potrebujete na dokončenie tejto Cross Stitch projektu!

1. Keď si objednáte, prosím, zvoľte spôsob dopravy a zaplatiť za objednávku vrátane dopravy za poplatok. Budeme posielať položky do 3 dní akonáhle sa vaša platba je dokončená.

2. Nemôžeme zaručiť, dodacia lehota na všetkých medzinárodných zásielok v dôsledku rozdielov v colných zúčtovania krát v jednotlivých krajinách, čo môže ovplyvniť, ako rýchlo sa váš produkt je kontrolované.

3. Vezmite prosím na vedomie, že kupujúci sú zodpovední za všetky ďalšie colné poplatky, maklérske poplatky, clo a dane pre dovoz youre vašej krajine. Tieto dodatočné poplatky môžu byť zhromažďované v čase prevzatia tovaru. Nebudeme vrátenie poplatky za dopravu pre odmietol zásielky. Prepravné náklady neobsahuje žiadne dovozné dane, a kupujúci sú zodpovední za ciel.

1. Snažíme sa čo najlepšie slúžiť našim zákazníkom to najlepšie, čo môžeme.

2. Vrátime vám ak vrátite položky, do 15 dní od prijatia položky z akéhokoľvek dôvodu. Avšak, je kupujúci sa mali uistiť, že položky, vráti sa do svojich pôvodných podmienok. Ak položky sú poškodené alebo stratené, keď sa vráti, bude kupujúci zodpovedá za poškodenie, alebo stratu, a neposkytneme kupujúci v plnej výške. Kupujúci by sa mal pokúsiť podať sťažnosť s logistickej firmy na vymáhanie nákladov na poškodenie alebo stratu.

3. Bude kupujúci zodpovedá za prepravné poplatky, ak sa chcete vrátiť položky.

1. Ponúkame 1-mesiac zadarmo náhradné. Kupujúci môže požadovať náhradu do 15 dní od vášho prevzatia tovaru. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat.

2. Poskytujeme tiež 12-mesačnú bezplatnú údržbu. Kupujúci je potrebné vrátiť výrobok v pôvodnom podmienok k nám a mali by znášať náklady na dopravu na návrat. Ak je akákoľvek časť je potrebné vymeniť, kupujúci by tiež malo uhradiť náklady na časti, ktoré majú byť nahradené.

3. Pred vrátením položiek, prosím, potvrďte na spiatočnú adresu a logistika metóda s nami. Po dáte položky, pre logistické spoločnosti, pošlite nám, prosím, sledovacie číslo. Hneď, ako sme prijímať položky, budeme opraviť alebo vymeniť čo najskôr.

1. Vaša spokojnosť a pozitívna spätná väzba je pre nás veľmi dôležité. Prosím, zanechajte pozitívna spätná väzba a 5 hviezd, ak ste spokojní s našimi tovary a služby.

2. Ak máte akékoľvek problémy s našimi tovar, alebo služby, neváhajte a kontaktujte nás najprv pred odchodom negatívnu spätnú väzbu. My sa budeme snažiť vyriešiť všetky problémy a poskytovať tie najlepšie služby zákazníkom.


 • Použitie: Obrazy
 • Materiál: 100% Bavlna
 • Názov Značky: Ankicoleman Vzory
 • Vonkajšie Balenie: Pvc taška
 • Plátno Metóda Balenia: Zložené
 • Výšivky Metóda: Cross-stitch Práce
 • Štýl: Pastoračné
 • Rám: No
 • Druh: Package
 • Súbor Typ: cross stitch
 • Vzor Typ: scénické

Recenzie

Pridať recenziu

Napíšte svoju recenziu!:

Názov:

E-mailová adresa:

Súvisiace produkty

Zlato Colletcion Roztomilý Počíta Cross Stitch Auta SLOVENSKY, Dáma s Klobúkom Žena, Dievča Eleganciu Francúzska Móda Top Kvalita Teplej Predaj Počíta Cross Stitch Auta SLOVENSKY, Dáma s Klobúkom Žena, Dievča Eleganciu Francúzska Móda Doprava ZADARMO Výrobca Amishop Meno: dáma s klobúkom Steh počet: o 130x143 stehov Farby o 31 farby veľkosť Obrázku: 18.34x20.18 cm, 18CT 20.64x22.70 cm, 16CT 23.59x25.94
€9.14
Milujem ryby cross stitch auta aida 14ct 11ct počítať vytlačiť plátno stehov výšivky HOBBY ručné Cross stitch auta, je potrebné výšivky sami Prosím, neváhajte a kontaktujte nás na akékoľvek problémy, sme zárukou vášho úspechu*^_^* Stehy:87w X 82h 18ct Plátno Veľkosť:17x16cm veľkosť Obrázku:12x11cm 14ct Plátno Veľkosť:21x20cm veľkosť Obrázku:16x15cm 11ct
€8.36 €4.18
GG Dunhuang Žena odrazila od dna Lutna Cross Stitch Vyšívanie Počíta Cross Stitch Auta Výšivky Plavidlá Cross Stitch pre Home Decor GG Dunhuang Žena odrazila od dna Lutna Cross Stitch Vyšívanie Počíta Cross Stitch Auta Výšivky Plavidlá Cross Stitch pre Home Decor
€39.55 €19.38